Статті

Статті

Посудомийні машини: вибираємо для себе найкращу помічницю

18.08.2017 Статті

Без посудомийної машини не може повноцінно існувати жодна сучасна кухня. Техніка, яка економить час і ресурси, дозволяючи позбутися від рутинної роботи, з кожним роком стає все більш популярною. Як вибирати і на що звернути увагу при покупці – розглянемо нижче.

Місткість і габарити – головні критерії вибору

Це дві взаємопов’язані характеристики, які будуть базовими при виборі посудомийної машини. Найчастіше використовують посудомийки шириною 45 і 60 см. Перші вміщають до 10 комплектів; підійдуть для малогабаритних приміщень і будуть оптимальними для обслуговування сім’ї з 2-3 чоловік. Якщо площа кухні дозволяє і родина велика, краще віддати перевагу більш містким моделям, завантажити в які одночасно можна до 14 комплектів.

Повністю вбудована або частково?

При виборі посудомийної машини важливого значення набуває спосіб установки. Оптимальною вважається вбудована техніка, яка приховується за фасадами кухонного гарнітура. В цьому випадку панель управління розташовується на верхньому торці дверцят і не привертає уваги зовні. Такий варіант не порушить цілісність інтерʼєру. Запропонувати надійні вбудовані моделі може компанія Günter & Hauer.

Не менш популярними є частково вбудовані посудомийки. Вони також відмінно вписуються в кухонний гарнітур, проте мають відкриту панель управління, розташовану на лицьовій частині дверей. Моделі зручні в управлінні і не захаращують інтер’єр.

Класи – це важливо

Кожна посудомийна машина має свій клас:

  • енергоспоживання;
  • мийки;
  • сушіння.

Клас енергоспоживання визначається кількістю витраченої енергії на миття максимального числа комплектів посуду. Цей показник позначається буквами від А до G, де G – найбільша витрата електроенергії. Вся техніка Günter & Hauer має клас енергоспоживання А+ та А++, що говорить про її економічність.

А ось про якість миття посуду розповість клас миття машини. Для маркування техніки використовується шкала з латинськими буквами від А до Е, в якій А – бездоганна чистота і безпека посуду, Е – посередня якість миття. Посудомийні машини від Günter & Hauer відповідають А-класу, і завжди гарантують незмінну якість роботи незалежно від режиму – повний цикл або експрес-мийка.

Від ефективності сушіння буде залежати, чи залишаться розводи на посуді, і чи потрібно буде витрачати час на його протирання. Вибираючи посудомийки із класом сушки А, можна бути впевненим у кришталевій чистоті кожного келиха або тарілки. У техніці Günter & Hauer існує можливість вибору режиму додаткової сушки. У цьому випадку максимально якісний результат досягається за рахунок збільшення температури води для полоскання і сушіння гарячим повітрям.

Безпека і шумоізоляція – спокій і комфорт при використанні техніки

Якісна техніка працює практично безшумно, дозволяючи людям комфортно почувати себе на кухні. Середній рівень шуму для посудомийних машин становить 49-55 дБ, при цьому важливе значення матиме правильна розстановка посуду. Техніку з показниками вище вибирати не варто.

Щоб мати можливість без побоювання залишити працюючу посудомийку, варто звернути увагу на наявність особливої ​​технології, що перекриває воду при несправності або перепадах тиску. В машинах Günter & Hauer така система носить назву Aqua Stop.

Додатковий функціонал для індивідуальних потреб

Сучасні посудомийні машини мають багатий функціонал, завдяки якому можна вибрати модель, що відповідає конкретним вимогам. Більшість із них оснащені дисплеєм для установки параметрів і контролю, мають відкладений старт і дозволяють регулювати положення кошика для посуду.

Для тих, хто живе в активному ритмі і не завжди утримує в голові побутові дрібниці, стане в нагоді наявність індикаторів кількості солі та ополіскувача. Вони завжди своєчасно нагадають про необхідність поповнення запасів.

Тим, хто прагне економити ресурси, знадобиться функція половинного завантаження, експрес-мийка і можливість дозавантаження посуду в процесі роботи.

Вивчивши режими роботи різних моделей посудомийних машин, можна вибрати ті, які стануть корисними у процесі експлуатації і не переплачувати зайві кошти.