Підтримка продуктів

Інструкція для моделі GH 607 IX Газова варильна поверхня Günter & Hauer

GH 607 IX

Інструкція для моделі GH 607 IX Газова варильна поверхня Günter & Hauer

Потрібен ремонт або ж заміна деталей? Знайти найближчий авторизований сервісний центр

Питання та відповіді

Задати питання:

Не лише подивитися, але й оцінити якість продукції на дотик, можна у роздрібних магазинах. Їхній перелік ви знайдете у розділі «Де купити?».

Зверніть увагу, що на виставці представлений далеко не весь асортимент техніки. Наявність моделі, що Вас цікавить, уточнюйте в телефонному режимі.

Детальну інформацію про бренд, його походження, історію, а також виробничі потужності можна знайти у розділі «Про компанію».

Для підключення ми рекомендуємо звертатися до авторизованих сервісних центрів.

Ви можете скористатися послугами будь-якого іншого кваліфікованого фахівця або здійснити підключення самостійно, при цьому виробник/продавець не несе відповідальності за наслідки, викликані неправильним підключенням.

Варто відзначити, що сервісні центри не здійснюють установку (монтаж) техніки. Таку послугу, часто, надають компанії, що займаються виготовленням меблів.

На всю техніку бренду Günter & Hauer надається повна гарантія терміном 2 роки (24 місяці): вартість необхідних запчастин, безоплатний ремонт, а також безкоштовний виїзд майстра.

Заводи компанії розташовані у різних країнах, а саме: Німеччина, Польща, Словаччина, Південна Корея, Франція, Туреччина, Китай.

Країну, де здійснюється складання конкретної моделі, можна уточнити у менеджера в телефонному режимі.

Газові варильні поверхні та духові шафи можна підключити як до магістрального, так і до балонного газу.

Для переходу на зріджений газ необхідно встановити форсунки. Наявність форсунок у комплектації виробу уточнюйте за телефоном гарячої лінії: 0 800 60 44 69

Довжина кабелю, яка необхідна для підключення варильної поверхні, може відрізнятися. Так як виробнику невідома відстань між розеткою і місцем розташування варильної панелі, деякі моделі не комплектуються кабелем.

До того ж, залежно від напруги в мережі, буде різний переріз та жильність кабелю. Відсутність вилки пояснюється тим, що електрична проводка, що йде до духовки або варильної панелі, прихована позаду кухонних шаф і техніка підʼєднується до неї не за допомогою вилок і розеток, а за допомогою клемних колодок.

До уваги спеціалістів, що професійно займаються дизайном кухні: компанія Günter & Hauer пропонує взаємовигідну співпрацю!

Задати питання: