Новини

Новини

CER 640 — надійна та стильна електрична варильна поверхня

21.09.2021 Новини

Перевірена часом модель.

Проста і надійна електрична варильна поверхня CER 640 Günter & Hauer (на 60 см) Hi-Light — це стильна, ергономічна і функціональна модель, виготовлена ​​з високоякісної склокераміки чорного кольору. Цей матеріал характеризується високою термостійкістю, довговічністю і надійністю щодо механічних пошкоджень. Плюс до цього, за цією ідеально гладкою поверхнею максимально легко доглядати.

CER 640 оснащена конфорками Hi-Light: 2х1,2 кВт (15,5 см); 2х1,8 кВт (19 см), що забезпечують максимально швидке нагрівання (5-6 секунд) і раціонально розподіляють тепло по всій необхідній площі. У поєднанні з відмінними теплопровідними якостями склокераміки, Hi-Light конфорки забезпечують високий клас енергоефективності та дозволяють економити до 20% часу на приготування страв.

Ця варильна поверхня забезпечена простим і зручним сенсорним управлінням, яке дає можливість легким дотиком обрати необхідну зону нагріву, швидко і точно регулювати потужність (9 рівнів), а також активувати інші функції. Такий тип управління значно спрощує догляд — абсолютно рівна і гладка поверхня легко чиститься і зберігає естетичний вигляд протягом довгих років експлуатації.

Всі задані параметри відображаються на дисплеї, що дає можливість точно контролювати процес приготування.

Таймер з функцією автоматичного вимкнення дозволяє налаштовувати час приготування окремо для кожної конфорки. Після закінчення встановленого часового інтервалу таймер автоматично відключає задану зону нагріву. Максимальна тривалість таймера становить 99 хвилин.

Необхідна опція індикатор залишкового тепла. Вона гарантує безпечну експлуатацію пристрою. Індикатор вкаже на те, що нагрівальна зона після завершення роботи ще не охолола до безпечної температури. Ця особливість може бути використана для економії електроенергії: якщо вам необхідно на якийсь час продовжити приготування або підтримати страву в теплому стані — використовуйте конфорки, які ще гарячі.

Подвійна система захисту від перегріву не допускає надмірного підвищення температури шляхом автоматичного вимкнення конфорки.

Автовідключення ж виконує функцію безпеки і активується, якщо ви забули вимкнути зону нагрівання.

Опція блокування для безпеки дітей захищає варильну поверхню від доступу сторонніх. При її активації блокуються всі функції, що дозволяє усунути вірогідність випадкових натискань кнопок дітьми, тим самим гарантуючи їм повну безпеку.

Виконана в лаконічному дизайні, естетична, проста, надійна, ергономічна і функціональна електрична варильна поверхня CER 640 Günter & Hauer забезпечить вам швидкість, зручність і комфорт процесу приготування їжі.