Новини

Новини

EOK 4502: духова шафа + НВЧ — бестселлер від Günter & Hauer

14.09.2021 Новини

Перевірена часом класика, що є актуальною завжди...

Досконала вбудована електрична духова шафа ЕОК 4502 із функцією мікрохвильової печі Günter & Hauer виконана в чорному склі зі вставками та ергономічною ручкою з нержавіючої сталі — це компактний (об’єм 44 л), але при цьому багатофункціональний пристрій, що поєднує в собі функції звичайної духовки і НВЧ-печі. Він допоможе максимально заощадити кухонний простір (немає необхідності в придбанні 2-х пристроїв) і значно прискорити процес приготування улюблених страв, зробивши його зручним, ефективним та приємним.

Все необхідне для цього ЕОК 4502 має у своєму арсеналі:

  • Класичний режим мікрохвильової печі: розморожування, підігрів і приготування.
  • Функція конвекції за технологією 3D Hot Air: дозволяє не тільки рівномірно розподілити температуру в камері, домагаючись найвищих показників енергоефективності, але й готувати на всіх рівнях одночасно.
  • 13 автоматичних програм для максимального спрощення процесу приготування різноманітних страв: в кожній із них запрограмовано час, температуру і комбінації використання нагрівальних елементів. Обираємо необхідну програму, а духовка все робить сама.
  • Гриль.
  • Гриль і конвекція.
  • Функція «Піца».
  • Функція розморожування (2 режими) забезпечує делікатне розморожування продуктів зі збереженням їх структури і смакових якостей.
  • Швидкий попередній нагрів дозволяє досягти духовці необхідної температури за дуже короткий час.
  • Ефективне внутрішнє підсвічування дозволяє контролювати процес приготування страв, не відкриваючи при цьому дверцята.

Дана модель оснащена сучасною системою сенсорного управління. Це просте та інтуїтивно зрозуміле управління відмінно реагує на дотики для вибору всіх необхідних параметрів роботи, що робить експлуатацію духової шафи комфортною і легкою. Всі відомості про роботу ЕОК 4502 відображаються на великому інформативному LED дисплеї, що значно спрощує контроль за процесом приготування страв.

Функція пам’яті дозволяє зберегти найбільш популярні налаштування, що може значно заощадити час при виборі необхідних параметрів.

За допомогою таймера з автовідключенням можна встановити бажаний час приготування страви. Після закінчення заданого часу духовка автоматично відключиться.

Внутрішнє покриття виконане з міцної, екологічно чистої нержавіючої сталі. Таке покриття має тривалий термін служби, а догляд за ним не вимагає особливих зусиль: очищення парою дозволяє легко видалити залишки продуктів і плями зі стінок робочої камери.

Дверцята духовки оснащені 3-ма термостійкими стеклами. Вони зберігають безпечну температуру завдяки роботі вентилятора охолодження.

Блокування для безпеки дітей — ефективний захист від незапланованої активації пристрою або скидання налаштувань в результаті випадкового натискання або спроби включення приладу дітьми. Ця опція гарантує безпеку для найменших членів сім’ї.

Клас енергоспоживання А гарантує, що ЕОК 4502 буде працювати ефективно, залишаючись при цьому економічною.

Естетична, компактна, ергономічна вбудована духова шафа ЕОК 4502 Günter & Hauer — ідеальний багатофункціональний кухонний помічник, в якому передбачені всі нюанси для комфортного приготування улюблених страв.