Новини

Новини

EOM 1475 S — електрична духова шафа Günter & Hauer для найвибагливіших господинь

15.03.2021 Новини

Пропонуємо вашій увазі духову шафу Günter & Hauer EOM 1475 S — надсучасну багатофункціональну модель.

Вона неодмінно стане вірним помічником та одним із головних акцентів у дизайні кухні.

EOM 1475 S значно спростить процес приготування різноманітних страв завдяки безлічі корисних функцій і програм: швидкий попередній нагрів, верхній + нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів), гриль / подвійний гриль, конвекційний нагрів, приготування з додаванням пари, функції «Піца» та «Еко», розморожування, ферментація…

Одна із найкорисніших особливостей моделі — прекрасно реалізована функція STEAM PLUS: приготування з додаванням пари. Відтепер ваші улюблені м’ясні та рибні страви стануть ще більш соковитими, при цьому зберігаючи скоринку, а хліб і випічка — як ніколи раніше ніжними та пишними.

Керамічне ж покриття BIO CERAMIC у поєднанні з функцією очищення парою максимально спрощують догляд за духовою шафою, залишаючи в минулому страждання.

Скористатися будь-якою функцією, задати необхідні параметри можна за допомогою сенсорного управління. Вся інформація про роботу духової шафи відображається на великому інформативному дисплеї.

Духова шафа має 12 автоматичних програм для максимального спрощення процесу приготування різноманітних страв: у кожній із них вже запрограмовані час, температура та комбінації використання нагрівальних елементів. Обираєте потрібну програму, а духовка все робить сама.

В ЕОМ 1475 S використовується сучасне LED освітлення з просторим оглядовим віконцем — максимальний контроль над процесом приготування з мінімальним споживанням електроенергії.

Відзначимо ще такі беззаперечні переваги даної моделі:

  • Щуп для м’яса (термо-зонд): за його допомогою можна визначити температуру всередині продукту, що запікається, дозволяючи досягти ідеального ступеня приготування.
  • Система SOFT CLOSE + SOFT OPEN робить відкривання та закривання дверцят плавним і, при цьому, абсолютно беззвучним.
  • Конструкція дверцят дозволяє без особливих зусиль зняти внутрішнє скло і помити його.
  • Дверцята духової шафи оснащені трьома термостійкими стеклами. Вони зберігають безпечну температуру під час роботи завдяки роботі вентилятора охолодження. Також охолоджуючий вентилятор захищає від перегрівання панель управління і меблі, що дотикаються до духовки.
  • Блокування панелі управління для безпеки дітей.
  • Таймер із автовідключенням: духова шафа буде вимкнена у заданий Вами час.

Відтепер приготування найскладніших страв — простий і захоплюючий процес!