Новини

Новини

EOM 970 IVR: ретро-стиль актуальний завжди

27.10.2021 Новини

Стильна багатофункціональна модель, виконана в ретро-стилі

EOM 970 IVR поєднує в собі вишуканість і домашнє тепло: дуже естетично виглядають фасад кольору айворі з витонченими візерунками, бронзова фурнітура у вінтажному стилі, стилізований під ретро-годинник аналоговий таймер.

Значний об’єм цієї моделі (70 літрів) дозволяє не обмежувати себе в обсягах страв на передбачених 5-ти рівнях приготування.

ЕОМ 970 ІVR допоможе значно спростити і прискорити процес приготування страв відповідно до ваших уподобань завдяки наявності різноманітних корисних функцій: гриль, подвійний гриль, подвійний гриль + конвекція, верхній + нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів), верхній + нижній нагрівальні елементи (класичний нагрів) та конвекція, конвекційний нагрів, нижній нагрів, розморожування...

Ця модель оснащена дуже зручним і простим механічним управлінням. За допомогою поворотних перемикачів (їх 2) можна задати режим роботи і температуру. Температура регулюється в діапазоні від 50 °C до 250 °C. Індикатором нагріву духовки до заданої температури слугує контрольна лампа термостата червоного кольору.

Для зручності приготування передбачений аналоговий таймер з автовідключенням, який дозволяє задати тривалість приготування в межах від 1 до 120 хвилин. Про закінчення заданого часу ЕОМ 970 IVR сповістить акустичним сигналом, після чого відключиться. Крім програмування роботи духовки, аналоговий таймер призначений для відображення поточного часу.

Внутрішня камера цієї моделі покрита емаллю легкого чищення, що характеризується особливими властивостями щодо розщеплення жиру, який осідає на стінках. Це значно спрощує догляд за духовкою.

Для більш зручного доступу до камери духової шафи та її очищення можна легко зняти дверцята. Також конструкція дверцят дозволяє без особливих зусиль зняти внутрішнє скло для очищення.

В EOM 970 IVR дверцята оснащені двома термостійкими стеклами. Вони зберігають безпечну температуру під час роботи духової шафи завдяки вентилятору охолодження. Також охолоджуючий вентилятор захищає від перегріву панель управління і меблі, які знаходяться поруч з духовкою.

Ефективне внутрішнє освітлення цієї моделі дозволяє контролювати процес приготування страв, не відкриваючи при цьому дверцята.

Клас енергозбереження А гарантує, що ця духова шафа буде працювати ефективно, при цьому залишаючись економічною.

Багатофункціональна, естетична та економічна вбудована електрична духова шафа EOM 970 IVR неодмінно стане оригінальним і незамінним помічником у процесі швидкого та якісного приготування улюблених страв. А незвичайний вишуканий ретро-стиль цієї моделі здатний створити особливу приємну і затишну атмосферу на кухні.