Новини

Новини

Індукційна варильна поверхня Günter & Hauer із зоною FLEXI

06.10.2021 Новини

Новинка — ідеальна у всіх відношеннях I 6 МFZ

Нова індукційна варильна поверхня I 6 МFZ Günter & Hauer (на 60 см) з детально продуманим дизайном дозволить оптимізувати щоденний процес приготування, гарантує комфортну та безпечну експлуатацію, забезпечивши при цьому максимальну енергоефективність.

Ця стильна та функціональна модель виготовлена ​​із високоякісної склокераміки Schott Ceran чорного кольору. Цей матеріал має високу механічну міцність, стійкий до подряпин та різких перепадів температур, легко чиститься, має тривалий термін експлуатації. А досконалий дизайн панелі зі скошеними краями ідеально доповнить інтер’єр будь-якої кухні.

I 6 MFZ оснащена чутливим та зручним сенсорним управлінням Slide Touch Control. Такий тип управління значно спрощує догляд за панеллю – абсолютно рівна та гладка поверхня легко чиститься та зберігає естетичний вигляд протягом багатьох років експлуатації. Усі ж обрані параметри будуть відображені на дисплеї, що дозволяє точно контролювати процес приготування.

Основною перевагою даної моделі є наявність зони FLEXI: на ній можна розмістити одночасно посуд будь-яких нестандартних розмірів і форм, зробивши кулінарний процес максимально зручним.

Завдяки сенсору наявності посуду Pan Sensor потужність подається пропорційно діаметру — працює тільки та частина конфорки, на якій встановлений посуд, а панель при цьому практично не нагрівається. Як результат, електроенергія витрачається більш економно, а для приготування потрібно значно менше часу. Якщо в процесі роботи зняти посуд з варильної панелі, то конфорка автоматично відключиться.

Завдяки функції Power Boost у разі потреби значно (~50%) підвищується потужність нагріву, при цьому час приготування страв суттєво скорочується. Незамінна функція для швидкого нагрівання, кип’ятіння, обсмажування.

Індикатор залишкового тепла для кожної зони нагріву гарантує безпечну і комфортну експлуатацію: він вкаже на те, що зона після завершення роботи ще не охолола до безпечної температури. У той же час залишкове тепло можна використовувати для завершення приготування або підтримки страви в теплому стані після відключення.

Опція захисту від перегрівання не допускає надмірного підвищення температури, тоді як автовідключення активується, якщо ви забули вимкнути зону нагрівання (вона автоматично вимикається через певний час роботи).

Таймер з автовідключенням дозволяє налаштувати час приготування окремо для кожної конфорки (діапазон від 1 до 99 хвилин): після закінчення зазначеного часу пролунає звуковий сигнал і зона нагрівання відключиться автоматично. Таймер також можна використовувати у якості будильника. У цьому випадку після завершення встановленого часу не буде вимкнена жодна зона нагрівання, а лише пролунає акустичний сигнал.

Функція блокування для безпеки дітей захищає варильну поверхню від доступу сторонніх. При її активації блокуються всі функції, що дозволяє виключити випадкові натискання.

Ергономічність, наявність зони FLEXI, максимальна швидкість нагрівання, високий рівень безпеки, енергоефективність роблять індукційну варильну поверхню нового покоління I 6 MFZ від Günter&Hauer ідеальним рішенням для швидкого, комфортного та безпечного приготування улюблених страв.