Новини

Новини

LEONA 9 + LEONA 9 W — нові високопотужні витяжки Günter & Hauer на 90 см

11.11.2021 Новини

Нові витяжки Günter & Hauer на 90 см

Новинки в модельному ряді вертикальних кухонних витяжок Günter & Hauer — ефективні та естетичні витяжки LEONA 9 та LEONA 9 W (на 90 см) з пультом дистанційного керування. Ці моделі мають ідентичні технічні характеристики та функціонал, відрізняються лише кольором: LEONA 9 виконана в чорному, LEONA 9 W – у білому кольорах. Корпус цих моделей стильно та елегантно декорований фронтальною панеллю із глянцевого загартованого скла.

Завдяки високій продуктивності (1000 куб.м/год) LEONA 9 та LEONA 9 W гарантують швидке та ефективне очищення повітря, тим самим створюючи ідеальний мікроклімат навіть на просторій кухні.

Витяжки оснащені сучасним сенсорним управлінням з інформативним дисплеєм (має червоне підсвічування піктограм). Такий тип управління дозволяє одним дотиком чітко та коректно керувати пристроями. Для додаткової зручності витяжки комплектуються пультом дистанційного керування. Практичний пульт з ергономічними кнопками дозволяє з легкістю і комфортом керувати роботою витяжок на відстані з будь-якого місця кухні, не торкаючись панелі та не залишаючи на ній слідів, що значно спрощує догляд за пристроями. З пульта дистанційного керування можна виконувати ті ж самі операції, що й з основної панелі, тим самим гарантуючи абсолютний комфорт експлуатації.

Одна з головних переваг цих витяжок — металевий повітрозабірний вентилятор з тефлоновим покриттям, що гарантує довговічну і тиху роботу.

У цих моделях застосована технологія периметрального всмоктування, коли повітря втягується через вузькі щілини, розташовані по периметру фронтальної панелі. При цьому збільшується інтенсивність поглинання і,як наслідок, на 20% збільшується інтенсивність очищення повітря. До речі, периметральне всмоктування недаремно називають «технологією тиші» (рівень шуму витяжок ~ 55 дБ).

Наявність 3-х швидкісних режимів у цих пристроях дозволяє обрати потрібну швидкість залежно від рівня забруднення повітря на кухні. А режим підвищеної інтенсивності застосовується у разі особливо високої концентрації кухонних випарів.

За допомогою таймера з автовідключенням можна встановити необхідний час роботи пристроїв: витяжки самі відключатимуться у призначений час, максимально якісно очистивши повітря у кухонному приміщенні.

Алюмінієві жирові фільтри, які використовується в цих моделях, дуже зручні в експлуатації: вони легко знімаються, а також легко встановлюються на місце після очищення (під струменем теплої проточної води або за допомогою посудомийної машини).

Яскраве освітлення робочої зони здійснюється за допомогою 2-х LED світильників (по 2 Вт кожен), розташованих на нижньому торці витяжок. Таке освітлення відрізняється високою економічністю та тривалим терміном служби. Плюс до цього, для більш зручного та ефективного освітлення необхідної зони передбачено регулювання кута нахилу ламп у потрібному напрямку.

Наявність зворотного клапану виключить можливість проникнення сторонніх запахів у ваше кухонне приміщення.

Стильні, функціональні, ергономічні вертикальні кухонні витяжки LEONA 9 та LEONA 9 W дозволять створити та підтримувати максимально комфортну атмосферу та оптимальні умови процесу приготування їжі, ефективно очистивши повітря. Обравши найбільш відповідний для вашого дизайну варіант витяжки за кольором (білий або чорний), ви зможете ідеально доповнити свій кухонний інтер’єр, зробивши його ще більш гармонійним та естетичним.