Новини

Новини

Нова компактна морозильна камера GF 060 Günter & Hauer

05.07.2021 Новини

GF 060 — компактна відокремлена морозильна камера Günter & Hauer із загальним корисним об’ємом 60 л.

Виконана модель в універсальному білому кольорі. Призначена для якісного заморожування і тривалого зберігання різноманітних продуктів без втрати ними основних корисних властивостей.

Новий витончений дизайн внутрішнього простору вражає кришталевою прозорістю трьох зручних висувних ящиків (Crystal Drawer) для максимальної зручності огляду продуктів, що заморожуються, та їхнього раціонального розміщення.

Зручне і надійне механічне управління дозволяє максимально просто налаштовувати роботу морозильної камери.

Завдяки застосованій у цій моделі крапельній системі розморожування DeFrost створюється оптимальний мікроклімат для тривалого зберігання продуктів.

Кліматичний клас ST (від +18 до + 38 °С) дозволяє GF 060 повноцінно працювати навіть у жарких приміщеннях і в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Клас морозильної камери **** гарантує температуру до -24 °С і дозволяє зберігати свіжість продуктів протягом цілого року. Незважаючи на високий рівень заморозки, GF 060 економічна — клас енергоефективності А+.

Ця модель забезпечена високоефективним і малошумним роторним компресором. Рівень шуму не перевищує 41 дБ, що гарантує збереження звукового комфорту.

Для кращої інтеграції до будь-якого приміщення передбачена можливість перенавішування дверцят з метою зміни напрямку їхнього відкривання.

Виробник подбав і про екологічність: GF 060 виконана без використання фреону, що робить її абсолютно безпечною для навколишнього середовища.

Компактна, але при цьому містка для своїх розмірів, економічна морозильна камера GF 060 Günter & Hauer — ідеальний вибір для якісного і надійного заморожування та тривалого зберігання необхідних продуктів.