Новини

Новини

Нові холодильники Günter & Hauer: FN 315 ID, FN 315 IDX, FN 342 ID, FN 342 IDX

29.03.2021 Новини

В асортименті Günter & Hauer з’явилися нові холодильники Günter & Hauer: FN 315 ID, FN 315 IDX, FN 342 ID та FN 342 IDX. Чим же вони цікаві?..

Ці сучасні та стильні моделі відзначаються зовнішньою привабливістю, технологічністю, екологічною безпекою та надійністю. Останню перевагу виробник підтверджує 10-річною гарантією на компресор!

Представлені холодильники мають ідентичні технічні характеристики та функціонал, за винятком розмірів і кольору. FN 315 ID / FN 342 ID виконані в білому кольорі (FN 315 IDX / FN 342 IDX — нержавіюча сталь); FN 315 ID / FN 315 IDX мають загальний корисний об’єм 315 л та висоту 1840 мм (FN 342 ID / FN 342 IDX — відповідно, 342 л та 1935 мм).

Нові холодильники укомплектовані високоефективним безшумним інверторним компресором. Він автоматично налаштовує інтенсивність роботи відповідно до потреби охолодження, плавно регулюючи швидкість роботи і мінімізуючи пікові навантаження. Таким чином, в холодильній і морозильній камерах підтримується стабільна температура, енергоспоживання знижується до мінімуму (клас енергоефективності: А++), забезпечується низький рівень шуму, продовжується термін служби компресора.

Згадані моделі являють собою двокамерні холодильники з нижнім розташуванням просторої (97 літрів) морозильної камери. Вона забезпечена трьома глибокими висувними контейнерами з прозорого морозостійкого пластика, що забезпечує швидкий доступ до продуктів.

Інтуїтивно зрозуміле чітке сенсорне управління дозволяє без труднощів обирати необхідні параметри функціонування холодильника, а на дисплеї відображається інформація про поточний режим роботи та температуру в холодильній і морозильній камерах.

Зона свіжості Fresh Zone — спеціальний пластиковий контейнер (об’єм 19 л), розташований у нижній частині холодильної камери. В ньому підтримується близька до 0°C температура, яка забезпечує тривале зберігання тих продуктів, які зазвичай швидко псуються. Продукти не заморожуються, але залишаються максимально охолодженими і свіжими тривалий термін.

Окремий контейнер для зберігання овочів і фруктів гарантує збереження свіжості та корисних властивостей продуктів.

Система розморожування NO FROST забезпечує примусову циркуляцію і ефективний розподіл потоків холодного повітря, запобігаючи утворенню інію та криги на стінках холодильної та морозильної камер. Як наслідок, відсутня необхідність регулярного розморожування холодильників.

Опція перенавішування дверцят значно полегшить задачу обрання місця для встановлення холодильника.

Режим енергозбереження ЕСО дозволяє знизити витрату електроенергії без відчутної втрати якості охолодження. Залишаючи ж оселю на тривалий період, скажімо, відпустки, доцільно використовувати функцію VACATION, при активації якої температура в холодильній камері встановлюється на рівні 17°C. Це дозволить суттєво заощадити електроенергію і допоможе уникнути появи неприємних запахів і цвілі.

Режим SUPER дозволяє максимально швидко заморозити значну кількість продуктів, зберігаючи максимум вітамінів і смаку.

Функція сигналізації спрацьовує тоді, коли дверцята холодильника зачинені нещільно або ж вони довго перебувають у відкритому положенні.

Яскраве LED освітлення характеризується високою інтенсивністю, рівномірним розподілом світла по всьому внутрішньому простору, високою економічністю і довговічністю роботи.

Виробник подбав і про екологічність: представлені моделі виготовлені без використання фреону, що робить їх абсолютно безпечними для навколишнього середовища.

Сучасні холодильники Günter & Hauer нових серій FN 315 та FN 342 — це якісні, надійні пристрої з широкими функціональними можливостями. Завдяки новітнім технологіям вони забезпечують тривале збереження свіжості продуктів та гарантують максимальний комфорт в експлуатації.