Новини

Новини

Нові індукційні варильні панелі I 6 JP від Günter & Hauer: технології майбутнього на сучасній кухні

10.09.2018 Новини

Хочете укомплектувати свою кухню екстра-сучасною технікою? Цінуєте надійність, інновації та екологічність у підході брендів? – Зустрічайте! Стильна, ударостійка та супертеплостійка індукційна варильна поверхня від Günter & Hauer незабаром у продажу!

Спростовуючи істину, що краще – ворог хорошого, компанія Günter & Hauer доповнює лінійку своєї техніки унікальною новинкою. Зовсім скоро у продажу з’являться нові індукційні варильні поверхні, родзинкою яких стане міцна та термостійка склокераміка StellaShine від відомої японської компанії NEG. Завдяки своїм чудовим характеристикам, матеріал вже знайшов застосування не тільки у виготовленні побутової техніки, але й навіть у медицині та області космічних технологій. Тепер виняткова поверхня зможе послужити і потребам Вашої кухні.

Технології Nippon Electric Glass: розробки, які змінюють світ

Фірма NEG займається розробкою скла з унікальними характеристиками з 1949 року. Головна філософія компанії – турбота про навколишнє середовище і створення матеріалів, які будуть покращувати світ, і стояти на службі у людства. Особливості виробництва скла, його плавлення, обробки і формування дозволяють додати матеріалу різні властивості і функції, які будуть задовольняти потреби найрізноманітніших галузей. Прагнучи відповідати своєму гаслу «Скло для майбутнього!», компанія залучає найкращі уми і намагається виходити у своїх розробках за межі існуючих норм.

Результатом роботи NEG є широкий спектр видів скла, яке застосовується в автомобілебудуванні, медицині, комп’ютерних технологіях, освітленні, побутовій техніці та інших.

Одна з останніх розробок компанії – супер-термостійка склокераміка StellaShine, що використовується в сучасних індукційних і газових плитах. Компанія Günter & Hauer перша в Україні запропонує своїм покупцям варильні панелі, оснащені цим надійним і привабливим матеріалом, який має неперевершені характеристики.

Надвисока термостійкість і ударостійкість – запорука довговічності експлуатації техніки

Високотемпературна склокераміка StellaShine стійка до циклічного нагрівання і легко витримує екстремальні перепади температур. Навіть якщо ви проллєте холодну воду на розігріту до 800 градусів поверхню, вона не дасть тріщину і залишиться неушкодженою. Завдяки такій особливості, скло від NEG було визнано найкращим матеріалом для кухонних варильних поверхонь за останні 30 років.

Екологічність матеріалу – безпека використання і турбота про навколишнє середовище

При виробництві скла StellaShine не використовуються такі речовини, як миш’як і сурма, які негативно впливають на здоров’я людини та атмосферу. Ви можете бути впевнені, що нагрівання поверхні не принесе шкоди вам і вашим близьким, а мікроклімат кухні залишиться сприятливим.

Унікальна технологія обробки та фарбування – збереження привабливості протягом багатьох років

Назва StellaShine була утворена від двох слів: «Stella» – зірка, і «Shine» – сяйво. Склокераміка повністю виправдовує свою назву, роблячи поверхню варильних панелей яскравою і стильною.

При виробництві скла для варильних панелей компанія NEG використовує особливу технологію, що дозволяє домогтися максимальної міцності. У процесі обробки застосовується складне фарбування, яке забезпечує різноманітні текстури і відтінки. Завдяки ефекту комплексного заломлення світла, варильна поверхня порадує вас сяючим глянцем, який не тьмяніє з роками.

Обираючи індукційні панелі від Günter & Hauer на основі склокераміки StellaShine, ви робите крок назустріч майбутньому!