Новини

Новини

Простора морозильна камера Günter & Hauer GF 272 W

28.07.2021 Новини

GF 272 W — нова повнорозмірна виключно містка відокремлена морозильна камера Günter & Hauer.

Загальний корисний об’єм 262 л гарантує якісне та надійне заморожування і тривале зберігання великої кількості необхідних продуктів та напівфабрикатів (потужність заморозки — 24 кг/добу).

Виконана модель в універсальному білому кольорі. Особливістю дизайну є наявність оригінальної та зручної вертикальної ручки, що підкреслює стильність і елегантність GF 272 W.

Продумана організація внутрішнього простору дозволяє раціонально розмістити всі необхідні продукти в передбачених для цього 6 секціях.

Стінки морозильної камери оснащені низкою тримачів, щоб полиці можна було розташувати на будь-якій зручній для вас висоті.

Наявність простої зручної зовнішньої панелі електронного управління дозволяє максимально точно встановити оптимальну температуру (в діапазоні від -14 °C до -22 °C, кнопка «FREEZER») і активувати необхідні функції. Вся інформація про задані параметри буде відображена на LED дисплеї.

У GF 272 W застосована система розморожування NoFrost. Ця технологія забезпечує примусову ефективну циркуляцію потоків холодного повітря і запобігає утворенню криги та інію на стінках морозильної камери. Як наслідок, відсутня необхідність регулярного розморожування. Ця технологія дозволяє швидше досягти необхідної температури, сприяє збільшенню ресурсу системи охолодження та економії електроенергії.

Кліматичний клас цієї моделі SN-T дозволяє безвідмовно працювати при температурах від +10 °C (SN) до +43 °C (Т).

Клас морозильній камери **** гарантує температуру -24 °C і дозволяє зберегти свіжість продуктів протягом цілого року. Незважаючи на високий рівень заморозки, GF 272 W економічна — клас енергоефективності А+.

Яскраве внутрішнє LED освітлення вирізняється високою економічністю та довговічністю. Воно ідеально освітлює внутрішній простір морозильної камери, що значно полегшує і прискорює процес пошуку потрібних продуктів.

Ця модель забезпечена високоефективним і малошумним роторним компресором. Рівень шуму не перевищує 43 дБ, що гарантує збереження звукового комфорту.

Функція «SUPER» забезпечує збереження свіжості і корисних властивостей продуктів за допомогою максимально швидкого глибокого заморожування (-25 °C). Через 50 годин в режимі «SUPER» без будь-яких дій морозильна камера відключить цей режим і повернеться до попередніх налаштувань.

Режим енергозбереження «ЕКО» аналізує роботу морозильної камери та оптимізує робочий цикл для того, щоб мінімізувати використання електроенергії.

За допомогою функції блокування панелі управління «LOCK» можна захистити морозильну камеру від випадкової зміни налаштувань.

Якщо дверцята GF 272 W залишаються відкритими протягом 90 секунд, пролунає відповідна сигналізація. Для відключення сигналізації необхідно закрити дверцята або натиснути кнопку «ALARM».

Для кращої інтеграції до будь-якого приміщення передбачена можливість перенавішування дверцят з метою зміни напряму їх відкривання.

Виробник подбав про екологічність: GF 272 W виготовлена ​​без використання фреону, що робить її абсолютно безпечною для навколишнього середовища.

Містка, ефективна, ергономічна та економічна морозильна камера GF 272 W Günter & Hauer гарантує якісне заморожування і тривале зберігання різноманітних продуктів без втрати ними зовнішнього вигляду, смакових характеристик та корисних властивостей. А завдяки стильному дизайну та універсальному класичному білому кольору гармонійно впишеться в будь-який сучасний інтер’єр.