Новини

Новини

SL 3008 Compact — стильна вбудована посудомийна машина Günter & Hauer

12.04.2021 Новини

Пропонуємо вашій увазі SL 3008 Compact — стильну багатофункціональну вбудовану посудомийну машину Günter & Hauer, що допомагає з легкістю відновлювати ідеальну чистоту будь-якого посуду.

SL 3008 Compact оснащена зручним сенсорним управлінням: керування процесом миття посуду максимально просте та приємне. Достатньо кількох дотиків для увімкнення посудомийної машини, подальшого вибору та налаштування необхідної програми. Вся ж інформація про миття відображається на LED дисплеї.

Функція відкладеного старту дозволяє запускати пристрій у встановлений час, наприклад, — може стати в нагоді для роботи посудомийної машини в нічний час з метою економії електроенергії.

Використовуючи програму половинного завантаження, можна не просто завантажувати меншу кількість посуду, але й при цьому використовувати менше води, а це означає швидше її гріти — суттєва економія як води, так і електроенергії.

Швидка програма миття посуду відмінно справляється з незначними забрудненнями за 40 хвилин (замість стандартних 1,5 години).

ЕКО програма значно зменшить споживання електроенергії.

Необхідна функція — самоочисна система фільтрації. Фільтри затримують шматочки їжі та інші забруднення, в результаті чого поступово засмічуються. Спеціальна автоматична система допомагає уникнути надлишкових засмічень, запобігаючи виникненню неполадок в роботі фільтрів.

Програма «Використання засобів «3 в 1» дозволяє цій моделі розпізнавати таблетки і капсули, що містять миючий засіб, ополіскувач, сіль і розчиняти їх поступово, на різних етапах процесу. Це відчутно поліпшує якість миття.

Функція «Фреш» — це ефективне видалення неприємних запахів, запобігання появі цвілі, поліпшення просушування посуду.

Функція дозавантаження надає можливість додавати забруднений посуд вже після початку миття. Це дозволить заощадити час, воду, миючі засоби, електроенергію.

Модель SL 3008 Compact економічна (клас енергоспоживання А+) та, практично, безшумна — рівень шуму становить всього лиш 49 дБ.

SL 3008 Compact Günter & Hauer, яка відрізняється економічною роботою і високими експлуатаційними якостями, неодмінно стане незамінним помічником на кухні, позбавивши Вас рутинної роботи. Завдяки стильному та привабливому дизайну представлена ​​посудомийна машина прекрасно доповнить кухонний інтер’єр.