Новини

Новини

Сучасні холодильники Günter & Hauer ретро-серії

12.10.2021 Новини

Ретро стиль: актуально у всі часи

Відокремлені холодильники Günter & Hauer серій FN 240 / FN 275  це сучасні ергономічні моделі, виконані в ретро стилі, які поєднують в собі нотки минулого та сучасні технології.

Лаконічна елегантність, м’які, закруглені форми, зручні вигнуті вінтажні ручки, різноманітність кольорів роблять ці моделі гарним вибором для будь-якої оселі. Вони додадуть кухонному інтер’єру неповторний шарм і викличуть легку приємну ностальгію.

Холодильники забезпечені всіма необхідними для комфортної роботи сучасними опціями, які забезпечують максимально тривале збереження свіжості будь-яких продуктів.

Дані моделі є холодильниками з верхнім розташуванням морозильної камери. Вони мають ідентичні технічні характеристики і функціонал за винятком кольорових рішень та розмірів.

До Ваших послуг 11 моделей на вибір: на 130, 220 та 260 літрів у графітовому, червоному, білому та бежевому кольорах зі «сріблястою» та «мідною» фурнітурою.

Холодильники забезпечені зручним і надійним механічним управлінням: регулювання необхідної температури здійснюється простим обертанням коліщатка термостата в обох напрямках.

Особливістю цих моделей є наявність антибактеріального покриття внутрішніх поверхонь, яке ефективно бореться з бактеріями, запобігаючи їх розмноженню, попереджає появу і поширення неприємних запахів.

Завдяки застосуванню в цих холодильниках зручної автоматичної крапельної системи розморожування створюється оптимальний мікроклімат для тривалого збереження продуктів і забезпечується комфортна експлуатація пристроїв.

Представлені моделі забезпечені високоефективним малошумним роторним компресором. Холодильники працюють з рівнем шуму всього 39 дБ, що гарантує збереження звукового комфорту.

Для зручного розміщення продуктів передбачені 3 полиці з ударостійкого скла з можливістю регулювання їх розташування по висоті. Тим самим забезпечується свобода організації внутрішнього простору пристроїв.

У разі екстреного відключення електроенергії ці пристрої будуть підтримувати задану температуру протягом 17 годин, що не дозволить зіпсуватися продуктам.

Кліматичний клас N/ST дозволить холодильникам безвідмовно працювати при температурах від +16 до +38 .

Безперечна перевага представлених моделей — економічність (клас енергоефективності А++).

Виробник подбав і про екологічність: ці моделі виготовлені без використання фреону, що робить їх абсолютно безпечними для навколишнього середовища.

Представлені холодильники, виконані в ретро стилі, відрізняються зовнішньою привабливістю, ергономічністю, економічністю, екологічною безпекою та надійністю. Вони гарантують тривале збереження свіжості та якості продуктів, забезпечують максимальний комфорт в експлуатації.