Новини

Новини

Сучасний холодильник FN 285 Günter & Hauer: приваблива ціна та надійність

22.03.2021 Новини

Продовжуємо знайомство з новою технікою: наразі до вашої уваги FN 285 — стильний відокремлений холодильник Günter & Hauer білого кольору.

Нова модель являє собою відмінне поєднання технічних якостей та ціни.

FN 285 — це двокамерний холодильник із нижнім розташуванням морозильної камери. Саме така конструкція забезпечила можливість зробити морозилку більшого обсягу, ніж при верхньому розташуванні. Її значний об’єм (75 літрів) дозволяє заморозити бажану кількість сезонних овочів, фруктів, ягід... Морозильна камера оснащена глибокими висувними контейнерами, виготовленими з прозорого, морозостійкого пластика, що надає можливість отримати швидкий та зручний доступ до продуктів.

У даній моделі застосована система розморожування NO FROST. Ця технологія забезпечує примусову циркуляцію холодного повітря і запобігає утворенню інію та криги на стінках як холодильної, так і морозильної камери. Як наслідок, — відсутня необхідність регулярного розморожування холодильника.

Максимально просте в експлуатації та надійне механічне управління дозволить легко задати необхідні параметри роботи.

FN 285 з яскравим LED освітленням оснащений трьома полицями, виготовленими зі стійкого до механічних пошкоджень та перепадів температур загартованого скла.

Контейнер для овочів та фруктів із цілком безпечного харчового пластика гарантує збереження корисних властивостей і смакових якостей улюблених екологічних продуктів.

FN 285 укомплектований високоефективним тихим у роботі компресором. А кліматичний клас ST (субтропічний) забезпечує можливість експлуатації холодильника в жарких приміщеннях та в умовах підвищеної вологості.

Опція перенавішування дверцят здатна підвищити зручність користування холодильником, суттєво збільшуючи варіативність у питаннях його встановлення.

Просторий холодильник FN 285 (корисний об’єм: 285 л) демонструє досить високі показники економічності: клас енергоефективності — А+, річне споживання електроенергії — 272 кВтгод.

До речі, виробник подбав і про екологічність: FN 285 створено без використання фреону, що робить його абсолютно безпечним для навколишнього середовища.

FN 285 — сучасний холодильник Günter & Hauer, що поєднав у собі привабливу ціну та надійність.