Новини

Новини

Вбудовані газові варильні поверхні на 5 конфорок: GL 9 B / GL 9 W

17.05.2021 Новини

Газові варильні поверхні GL 9 B та GL 9 W на 90 см (5 конфорок) від Günter & Hauer — сучасні, стильні, надійні кухоннi пристрої.

Згадані моделі мають ідентичні технічні параметри і функціонал та відрізняються лише кольором: GL 9 B виконана в чорному кольорі, тоді як GL 9 W — у білому.

Ідеально гладка поверхня з високоякісного загартованого скла виглядає максимально естетично. Використаний матеріал характеризується високою термостійкістю, довговічністю та надійністю відносно механічних пошкоджень. Плюс до цього, за такою поверхнею легко доглядати.

Механічне управління у цих моделях вкрай просте, зручне i довговічне. Воно представлене поворотними перемикачами, за допомогою яких регулюється інтенсивність полум’я. Неодмінно сподобається й незамінна функція електропідпалювання: п’єзоелемент спрацьовує при натисканні на перемикач регулювання полум’я.

У варильних поверхнях використовуються чавунні решітки. Вони масивні, міцні, термостійкі, мають тривалий термін служби, догляд за ними не вимагає особливих зусиль.

Однією з переваг GL 9 B і GL 9 W є наявність турбо конфорки (4,0 кВт) з двома рядами полум’я. Високопотужна конфорка дозволяє досягти інтенсивного нагріву за більш короткий проміжок часу: приготування як ніколи швидке.

Надійний газ-контроль у цих моделях гарантує безпеку процесу експлуатації варильної поверхні. Якщо з якоїсь причини полум’я згасло (наприклад, виник протяг або ж на заваді стала рідина, що розлилася), система відразу ж перекриває подачу газу.

Завдяки еталонним італійським пальникам SABAF значно підвищується продуктивність газової варильної поверхні та рівномірність прогрівання страв.

Сучасні, безпечні, надійні й естетичні газові варильні поверхні GL 9 B та GL 9 W забезпечать Вам швидкість, зручність і безпеку процесу приготування їжі.

До речі, для очищення повітря у процесі роботи представлених моделей ідеально підійде надпотужна і ефективна вертикальна кухонна витяжка HELENA Günter & Hauer (також на 90 см). Тож газова варильна поверхня GL 9 B (або GL 9 W) та HELENA зможуть скласти прекрасний результативний тандем для абсолютно комфортного приготування улюблених страв.