Новини

Новини

Вбудовані мікрохвильові печі, що привертають увагу

26.04.2021 Новини

Пропонуємо для ознайомлення стильні вбудовані мікрохвильові печі з грилем EOK 25 IVR та EOK 25 WH Günter & Hauer, що мають ідентичні технічні параметри і функціонал.

Представлені моделі відрізняються лише кольором панелі: EOK 25 IVR виконана в кольорі айворі, а EOK 25 WH — в білому кольорі.

Ці мікрохвильові печі об’ємом 25 л і потужністю мікрохвиль 900 Вт оснащені зручним сенсорним управлінням Touch Control. Активація необхідних функцій і програм здійснюється одним легким дотиком. Вся поточна інформація відображається на вбудованому LCD дисплеї. Для зручності приготування передбачений таймер (до 95 хвилин).

Внутрішнє покриття цих моделей виконане з екологічної нержавіючої сталі, є дуже надійним навіть при інтенсивній тривалій експлуатації. До того ж, таке покриття відзначається легкістю чищення.

Для розігріву та приготування доступні 5 рівнів потужності, якi дозволять готувати страви з урахуванням необхідної інтенсивності нагріву та типу продукту.

Завдяки наявності гриля (потужність 1000 Вт) стає можливим отримання апетитною скоринки на продуктах, що запікаються. При цьому запікання можна виконувати без використання масла і жиру.

З комбінованим режимом приготування дуже зручно готувати м’ясо, рибу, запіканки. При цьому режимі використовуються одночасно мікрохвилі і гриль. Приготовані продукти не лише ідеально просмажені, але й соковиті всередині.

При експрес нагріванні вищезгадані моделі працюють на максимальній потужності, забезпечуючи максимально швидке приготування.

Функція «Відкладений старт» дозволяє задавати необхідний час запуску, що гарантує отримання розігрітої страви до певного конкретного часу.

Запрограмувавши послідовність дій завдяки режиму багатоетапного нагріву (Multi-cooking Type), дані моделі виконують поетапно розморожування, нагрівання або приготування страви. Це дозволяє значно економити час.

Функція автоменю гарантує приготування страв точно за рецептом і з відмінним результатом.

Використовуючи функцію блокування, ви отримуєте можливість зафіксувати встановлені налаштування і запобігти випадковому збою програм. Також застосування цієї функції виключає ймовірність заподіяння шкоди дітям через необережність.

Програма розморожування за вагою і за часом призначена для делікатного розморожування продуктів перед їх приготуванням.

Представлені моделі досить економічні — клас енергоспоживання: А.

Елегантні, стильні, багатофункціональні та надійні вбудовані мікрохвильові печі ЕОК 25 IVR і EOK 25 WH Günter & Hauer допоможуть значно спростити та прискорити процес якісного приготування або ж розігріву улюблених страв та зможуть стати гідною окрасою будь-якої кухні.