Новини

Новини

VICTORIA: нова безшумна високопродуктивна витяжка

22.02.2021 Новини

Продовжуємо знайомство з новою технікою Günter & Hauer – цього разу з витяжками зразка 2021 року.

VICTORIA – найбільш функціональна та, водночас, елегантна витяжка Günter & Hauer початку 2021 року.

Модель є сучасною витяжкою на 90 см. Вона виконана в ідеально білому кольорі. Це – надпотужний (продуктивність: 1200 куб.м/год), безшумний (рівень шуму: ≤46 дБ), економічний (найвищий клас енергоефективності: A+++), функціональний, ефективний та надійний пристрій для Вашої кухні.

Крім вищезгаданих зазначимо наступні переваги та особливості моделі:

  • Особлива конструкція безщіткового двигуна Brushless DC Motor мінімізує вібрацію, гарантує тиху роботу витяжки.
  • Бездоганно реалізоване сенсорне управління. Для керування пристроєм достатньо легкого дотику до оснащеної світлодіодними індикаторами панелі управління. Завдяки вбудованому дисплею можна легко регулювати режими роботи витяжки, управляти підсвічуванням і таймером.
  • При периметральному всмоктуванні повітря втягується через вузькі щілини, розташовані якраз по периметру фронтальної панелі. При цьому підвищується інтенсивність поглинання, і як наслідок, на 20% збільшується ефективність очищення повітря. Периметральне всмоктування не даремно називають «технологією тиші».
  • Догляд став значно простішим – витяжка оснащена двома безконденсатними алюмінієвими жировими фільтрами зі знімним піддоном для збирання жирових відкладень. Фільтри у цій моделі легко знімаються, а після миття так само елементарно встановлюються на місце. Про необхідність очищення, до речі, вчасно сповістить спеціальний індикатор забруднення.
  • За допомогою таймера з автовідключенням можна встановити необхідний час роботи пристрою, а витяжка сама відключиться у призначений час.
  • Дана модель має 6 швидкісних режимів (5 швидкостей + функція «Booster»). Можливість обирати швидкість дозволяє налаштувати роботу пристрою відповідно до інтенсивності готування.
  • Економічне та яскраве LED освітлення регульованої інтенсивності 2 типів на вибір: «холодне» / «тепле». – Приємна опція!

Підсумовуючи вищесказане, можна впевнено стверджувати: нова вертикальна витяжка VICTORIA від Günter & Hauer, що має бездоганний дизайн та чудовий функціонал – найбільш естетичне, економічне, надійне і безшумне рішення для очищення повітря у Вашій кухні.