Новини

Новини

Витяжка ATALA 1060 GLX від Günter & Hauer: гармонія в кожній деталі

19.07.2021 Новини

Новинка в модельному ряді вбудованих кухонних витяжок Günter & Hauer — ефективна та естетична витяжка ATALA 1060 GLX (ширина 60 см).

Корпус цієї витяжки з нержавіючої сталі елегантно і стильно декорований панеллю із загартованого скла ідеально чорного кольору.

Завдяки високій продуктивності (1000 куб.м /год) ATALA 1060 GLX гарантує ефективне очищення повітря, тим самим створюючи ідеальний мікроклімат навіть на просторій кухні.

Зручне сенсорне управління дозволяє з легкістю налаштувати всі необхідні параметри і забезпечує елементарне управління настройками. Крім того, догляд за ідеально гладкою поверхнею не вимагає особливих зусиль.

У цій моделі застосована технологія периметрального всмоктування, при якій повітря втягується через вузькі щілини, розташовані по периметру фронтальній панелі. При цьому збільшується інтенсивність поглинання і, як наслідок, на 20% збільшується інтенсивність очищення повітря. До речі, периметральне всмоктування не даремно називають «технологією тиші» (рівень шуму ATALA 1060 GLX становить ~50 дБ).

Ця витяжка оснащена надпотужним (280 Вт) надійним і безшумним двигуном, що робить можливим використання її в кухнях великої площі.

ATALA 1060 GLX укомплектована знімними алюмінієвими жировими фільтрами. Вони легко знімаються і також легко встановлюються на місце після очищення (під струменем теплої проточної води або ж за допомогою посудомийної машини). Про необхідність очищення або заміни фільтра проінформує відповідний індикатор.

За допомогою таймера з автовідключенням можна встановити необхідний час роботи пристрою: витяжка сама відключиться в призначений час, максимально очистивши повітря в кухонному приміщенні.

У цій моделі передбачені 4 швидкісні режими (3 стандартні + режим «турбо»). Можливість вибору швидкості дозволяє налаштувати роботу витяжки в залежності від рівня забруднення повітря на кухні.

У ATALA 1060 GLX реалізовано оригінальне дизайнерське рішення горизонтальне яскраве LED освітлення (3 Вт) регульованої інтенсивності. Це значно розширює площу освітлення робочої зони. Плюс до цього — дозволяє регулювати інтенсивність згідно вподобань та потреб.

Нова, функціональна, ергономічна та естетична вбудована кухонна витяжка АTALA 1060 GLX Günter & Hauer дозволить створити максимально комфортну атмосферу в процесі приготування їжі, ефективно очистивши повітря. Вона неодмінно стане стильним та оригінальним помічником на вашій кухні.