Новини

Новини

Якість кухонних ножів Günter & Hauer відтепер у новому форматі!

30.10.2017 Новини

Зустрічайте в Україні оновлену лінійку ножів Vi.117 від Günter & Hauer. Незмінна якість тепер доступна в новому стильному дизайні!

Надихнувшись позитивними відгуками про ножі серії Vi.115, компанія Günter & Hauer випустила нову лінійку з 5-ти ножів Vi.117.

До її складу входять:

  • кухарський ніж (VI.117.01);
  • обробний (VI.117.02);
  • сантоку (VI.117.04);
  • універсальний (VI.117.05);
  • ніж для чищення овочів (VI.117.07).

Зберігши вже звичну високу якість сталі, компанія внесла зміни, що дозволили удосконалити зовнішній вигляд і характеристики ножів.

Ідеальний сплав для тривалої служби

Клинок і хвостовик кожного ножа виконані з суцільної смуги сплаву X50CrMoV15. Це – легована сталь, яка включає додаткові елементи, що поліпшують склад:

  • вуглець у кількості 0,5% забезпечує підвищену твердість і міцність;
  • хром – гарантує відмінну зносостійкість та антикорозійні властивості;
  • молібден – запобігає ламкості клинка і впливає на ріжучі властивості;
  • ванадій – підсилює властивості хрому, робить клинок пружним і стійким до агресивних хімічних речовин.

Такий сплав вважається ідеальним і застосовується для виготовлення кращих кухонних ножів, що використовуються у професійному середовищі. Вони відмінно тримають заточку, не деформуються і витримують великі навантаження протягом всього терміну служби. Вам не доведеться докладати значних зусиль, щоб нарізати продукти.

Удосконалена «пʼята» леза, що гарантує безпеку роботи

Завдяки новій конструкції, «пʼята» тепер не тільки надійно захищає пальці, але й підвищує маневреність і зручність ножа, забезпечує зручність користування, дозволяючи виносити на неї палець. Тепер ви можете шинкувати зелень або ж обробляти мʼясо, як справжній кухар!

Якісна заточка, що забезпечує легку роботу клинка

За якість ріжучої кромки відповідає двостороння V-подібна заточка під кутом 20 градусів. У поєднанні з чудовим сплавом леза, вона гарантує значну тривалість експлуатації та збереження ріжучих властивостей.

Зручна ручка, завдяки якій ваші руки не будуть знати втоми

Кожен ніж серії Vi.117 оснащений ідеально збалансованою ергономічною ручкою, що зручно лежить як у чоловічій, так і в жіночій руці. Продумана конструкція знімає навантаження з руки і дозволяє легко робити навіть обʼємні заготовки для страв.

Оздоблення та додаткові аксесуари

Для виготовлення колодок ножів Günter & Hauer серії Vi.117 використаний сучасний матеріал – Pakka Wood (деревина пакка). Його основою є цінна деревина, просочена фенольною смолою. На відміну від звичного натурального матеріалу, такий склад стійкий до впливу вологи, не вбирає запахи і не деформується від механічних впливів. Завдяки естетичній привабливості, такими ножами приємно працювати на своїй кухні.

Щоб весь комплект ножів завжди був під рукою, компанія Günter & Hauer запропонувала своїм покупцям нові магнітні тримачі (MR401 і MR402). Виготовлені з натуральної бамбукової деревини, вони доступні у двох колірних рішеннях – темному та світлому.

Якщо ви до цих пір у пошуку відмінного комплекту ножів, який задовольнить всі ваші вимоги – зверніть увагу на нову лінійку Vi.117 від Günter & Hauer – вона здатна перевершити всі ваші найкращі очікування!