Новини

Новини

Зустрічайте новинку в модельному ряді кухонних витяжок AGNA від Günter & Hauer! Тепер і для великих кухонь!

06.10.2017 Новини

Розмір приміщення – більше не перешкода для вибору витяжки, що сподобалась.

Популярна модель AGNA від Günter & Hauer відтепер доступна і потужністю 1000 куб.м/год!

Якість техніки стала візитною карткою Günter & Hauer, однак компанія продовжує, постійно вивчаючи споживчий попит, вдосконалювати свої моделі. З огляду на популярність кухонних витяжок AGNA 600 GLS, AGNA 600 GL та AGNA 600 GLW, які прекрасно показали себе в приміщеннях до 12 квадратних метрів, компанія випустила нову модель з такими ж характеристиками, але з більш високої потужності.

Кухонна витяжка AGNA 1000 GL – це стильна, високоефективна і функціональна модель, що ідеально підходить для кухонь площею до 25 квадратних метрів. Завдяки високій продуктивності, вона здатна за короткий час очистити повітря навіть у великому приміщенні.

Функціонал техніки дозволяє з легкістю відрегулювати інтенсивність її роботи: за це відповідають 3 швидкості очищення повітря. Відтак, є можливість обрати оптимальний режим залежно від того, готуєте ви легку страву, робите випічку або ж смажите рибу.

Якість роботи нової моделі забезпечується звичними показниками, характерними для таких же витяжок меншої потужності:

  • надійним двигуном, який не тільки гарантує стабільну та безперебійну роботу, але й вирізняється довговічністю, завдяки герметичності встановлення;
  • тихою роботою, яку забезпечує висока шумоізоляція якісного двигуна. Максимальний рівень шуму не перевищує 55 дБ, що дозволяє комфортно спілкуватися на кухні, не підвищуючи голосу;
  • наявністю алюмінієвого жирового фільтру, завданням якого є захист повітропроводу від жирових парів і забруднень;
  • LED-освітленням. Будучи додатковим джерелом світла, витяжка не тільки забезпечує зручність роботи на кухні, але й створює приємну атмосферу;
  • наявністю вбудованого дисплея, завдяки якому можна відстежувати основні параметри роботи.

Корпус витяжки AGNA 1000 GL виконаний з якісної сталі, передня панель – з міцного скла. Це гарантує не тільки довговічність експлуатації, але й простий догляд. Такий матеріал стійкий до вологості і перепадів температур, не вимогливий до вибору миючих засобів, дозволяє легко підтримувати чистоту техніки.

Зручність догляду забезпечує і сенсорна панель, якою оснащена витяжка. Вона не тільки дозволяє швидко задати потрібні параметри роботи, але також не має щілин і виступаючих елементів. Щоб помити техніку, досить просто пройтися по поверхні вологою тканиною.

Додаткові можливості роблять експлуатацію витяжки простою та зручною. Завдяки наявності таймера, можна спокійно довірити техніці очищення приміщення навіть під час вашої відсутності: закінчивши роботу, вона вимкнеться сама.

AGNA 1000 GL – це відмінна бюджетна модель, яка вже підтвердила якість своєї роботи на прикладі менш потужних витяжок. Купуючи її, ви завжди можете бути впевненими у правильності свого вибору.