• Головна
 • Günter & Hauer – міжнародна компанія-виробник побутової техніки

Günter & Hauer – міжнародна компанія-виробник побутової техніки

 

Наша техніка – це поєднання стильного дизайну та надійного функціоналу. Увага до деталей, надійність і використання новітніх технологій для вашого будинку – ключові принципи роботи Günter & Hauer.

ЧОМУ GÜNTER & HAUER?

img

Лаконічний
дизайн

img

Енергозберігаючі
технології

img

Ергономічність
і простота

img

Демократичні
ціни

ІСТОРІЯ

img

Заснування

Коли? 2009 Рік.
Де? Місто Бад-Мюнстерайфель, Німеччина.
Хто? Іван Петерс – професіонал із 20-річним досвідом керівництва на європейських заводах із виробництва побутової техніки.
Чому? Досвід і знання Петерса дозволили йому крокувати далі і створити бізнес із виробництва побутової техніки для вбудовування.

Сьогодні Іван Петерс разом із німецькими колегами активно бере участь у роботі Günter & Hauer: приймає стратегічні рішення, працює над дизайном і контролює якість продукції.

img

Günter & Hauer і Україна

Поява Günter & Hauer в Україні – це повернення засновника компанії до своїх витоків. Іван Петерс має слов'янські корені. Бажання працювати, у тому числі й на історичній батьківщині, призвело до виходу Günter & Hauer на ринок України.

ІСТОРІЯ ТА ІННОВАЦІЇ

 • 2009
  Рік заснування компанії.
 • 2010
  Компанія Günter & Hauer вийшла на ринок України.
 • 2011
  Розробка і запуск нового товару – духової шафи із функцією самоочищення.
 • 2012
  Створення унікального інноваційного дизайну вертикальної витяжки із тефлоновою крильчаткою Leona 6 Q.
 • 2013
  Ексклюзивна лінійка варильних поверхонь «Газ під склом» із сенсорним управлінням.
 • 2014
  Нові високотехнологічні моделі духових шаф «4 в 1».
 • 2015
  Усвідомлюючи непросту економічну ситуацію в Україні, Günter & Hauer випускає нову бюджетну модель GH 40 E. Варильна поверхня GH 40 E стає лідером продажів у найбільших магазинах України.
 • 2016
  Günter & Hauer виходить на ринок Польщі. Компанія розширює модельний ряд шаф для вина і вперше в асортименті зʼявляються мікрохвильові печі для вбудовування.
 • 2017
  Запущено в роботу принципово новий офіційний сайт компанії, орієнтований на всебічну підтримку клієнтів. До географії виробничих потужностей, де випускається техніка бренду, додався завод у Франції.
 • 2018
  Духова шафа EOM 867 увійшла до TOP-10 найбільш продаваних електричних духовок в Україні.
 • 2019
  Розпочато продаж техніки Günter & Hauer у Балтійських країнах (один із найбільших інтернет-майданчиків Литви – Pigu.lt). У Києві, в ТЦ «Gorodok Gallery», відкрився перший фірмовий магазин бренду Günter & Hauer.
 • 2020
  Компанія Günter & Hauer розпочинає виробництво нової серії вбудованої техніки преміум якості на високотехнологічному заводі в Іспанії.
img

Стратегія розвитку компанії

Компанія працює з 2009 року і за цей час заслужила довіру покупців в Україні. Сьогодні ми виходимо на нові ринки. У 2016 році техніка Günter & Hauer з'явилася в Польщі. Незабаром відкриються філії у Казахстані, Австрії, Італії. Побутова техніка для вбудовування, шафи для вина і аксесуари для кухні залишаються пріоритетними напрямками компанії.

ЗАВОДИ

Головний інженерний центр Günter & Hauer знаходиться у Німеччині. Там європейські фахівці створюють дизайн, функціонал та розробляють технічні рішення. Високоякісне виробництво і складання забезпечують заводи-партнери.
Günter & Hauer співпрацює із кращими заводами світу, які втілюють у життя ідеї наших інженерів та дизайнерів. Виробничі потужності розташовані в Німеччині, Франції, Іспанії, Польщі, Словаччині, Литві, Туреччині, Південній Кореї та Китаї.
img

Завод у Німеччині розпочав свою роботу в 1998 році. Популярність здобув завдяки своїм оригінальним витяжкам зі скляною фронтальною панеллю та інноваційними принципами подвійної фільтрації.

img

Французький завод, розташований біля кордону з Німеччиною, займається виробництвом електричних варильних поверхонь Hi-Light, а також індукційних панелей різних конфігурацій із високоякісної склокераміки Euro Kera.

img
img

Наші два заводи у Китаї знаходяться в трійці кращих заводів країни і спеціалізуються на виробництві електричних варильних поверхонь та вбудованих духовок. Кількість співробітників – близько 3 000 чоловік. За рік завод випускає 2,5 мільйони варильних поверхонь і 150 000 вбудованих духових шаф.

img

Ще один завод у Піднебесній був заснований у 1968 році. Колись невелика приватна майстерня з часом перетворилася на одного із найбільших виробників побутової техніки та кондиціонерів. Сьогодні злагоджену роботу заводу забезпечують понад 135 000 робітників.

img

Історія заводу в Польщі розпочинається із 2002 року. Саме у цей час виникла ідея створення газових плит без полумʼя, де спеціальні пальники приховані під склокерамікою. Така поверхня дозволяє використовувати на 50% менше газу, ніж традиційні плити. Завод на цій інновації не зупинився: почав випускати індукційні варильні панелі, а також духові шафи і витяжки.

img

Завод у Туреччині працює з 1977 року. Він починав із виробництва кухонних плит, а сьогодні пропонує широкий асортимент побутової техніки. У 2006 році тут почали виробляти також компактну вбудовану техніку для невеликих кухонь. Сьогодні на виробництві працює понад 1000 осіб.

img

Південнокорейський завод вже 30 років лідирує на ринку виробництва газових духовок і посудомийних машин. Відмінна риса цього підприємства – чудове виконання задумів дизайнера. Завдяки своєму зовнішньому вигляду моделі саме південнокорейського заводу багаторазово отримували міжнародні нагороди у сфері дизайну. Починаючи із 2007 року, значна увага тут також приділяється вдосконаленню комбінованих духових шаф із функціями НВЧ та приготування на пару. Сьогодні завод випускає близько 120 000 газових духовок і 200 000 посудомийних машин щорічно.

img

Günter & Hauer тісно співпрацює із провідним світовим виробником склокераміки SCHOTT CERAN®. Використання продукції SCHOTT CERAN гарантує високу якість і довговічність склокераміки, якою обладнані наші варильні поверхні.

img img