• Головна
  • Запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер’єрів та архітекторів

Запрошуємо до співпраці дизайнерів інтер’єрів та архітекторів

До уваги спеціалістів, що професійно займаються дизайном кухні: компанія Günter & Hauer, виробник вбудованої побутової техніки, пропонує взаємовигідну співпрацю!

 

 

Günter & Hauer – німецький бренд, який починаючи з 2009 року успішно реалізує в Україні високоякісну вбудовану побутову техніку: духові шафи, варильні поверхні, кухонні витяжки, мікрохвильові печі, посудомийні машини, холодильники, шафи для вина та аксесуари.

Компанія зацікавлена у налагодженні на постійній основі партнерських відносин зі спеціалістами, що займаються облаштуванням зручних, сучасних та привабливих кухонь – дизайнерами, архітекторами, майстрами з ремонтів.

Що ми готові запропонувати? – У першу чергу, мова про високу якість техніки Günter & Hauer, яка безперечно стане окрасою будь-якої кухні на тривалий час. Крім того, ми пропонуємо безкоштовну доставку по всій Україні та всеохоплюючу підтримку офіційного представництва. І, звісно ж, на наших партнерів чекає гідна винагорода за використання техніки Günter & Hauer у дизайнерських проектах.

Деталі укладення партнерського договору обговорюються індивідуально.


  •  info@gunter-hauer.ua (прохання надсилати листи з темою "дизайнер")
  •  0 800 60 44 69