Статті

Статті

Індукційні варильні панелі I 6 FW та I 6 FB від Günter & Hauer

07.11.2017 Статті

Мінімалістичний дизайн – німецька якість

Компанія Günter & Hauer продовжує знайомити своїх покупців із новими моделями варильних поверхонь. Індукційні варильні панелі I 6 FW і I 6 FB, що не так давно зʼявилися в асортименті, продовжують завойовувати довіру в Україні!

Індукційні варильні поверхні впевнено набирають популярність серед споживачів. Безпечні, економні та естетично привабливі, вони успішно замінюють моделі з класичними нагрівальними елементами. Намагаючись задовольнити попит покупців, компанія Günter & Hauer випустила дві нові варильні панелі:

Не так давно потрапивши на ринок, вони вже встигли стати популярними серед українських споживачів.

Основні переваги індукційних варильних поверхонь

Перевага таких панелей криється в самому принципі роботи. Їхня конструкція передбачає відсутність стрічкових елементів, що нагрівають поверхню склокераміки. Замість них встановлено ​​котушку з мідного дроту, в якій під впливом високочастотного магнітного поля створюється індукційний струм. Він і нагріває дно посуду, минаючи поверхню самої плити.

Обираючи індукційну плиту, ви отримуєте:

  • більш високий ККД. Так як тепло генерується відразу ж у днищі посуду, а не передається йому від нагрітої варильної панелі, він може складати до 90%. Вся енергія йде на приготування їжі, а не нагрівання навколишнього середовища;
  • економію часу і ресурсів. Завдяки особливостям роботи плити, страви готуються значно швидше (максимально короткий час нагрівання посуду);
  • простий догляд. Так як сама панель не нагрівається, а лише відбирає частину тепла від вже нагрітого посуду, молоко (або інший продукт), що витекло, ніколи не пригорить і не зіпсує поверхню.

Індукційні варильні панелі – це техніка майбутнього, а моделі від Günter & Hauer – одні з кращих її представників. Щоб переконатися в цьому, досить ближче познайомитися з характеристиками індукційних плит виробника.

Склокерамічна панель від світового лідера

Поверхня обох моделей індукційних панелей, виконана з популярної французької склокераміки Euro Kera, виготовлена ​​на заводі у Франції. Легендарний виробник гарантує не тільки високий рівень міцності матеріалу, але також і насиченість та стійкість кольорів протягом десятків років.

Сенсорне управління для зручності користування

Досить легкого дотику до поверхні, щоб задати потрібні параметри роботи. Сенсорна панель не має рельєфних елементів, тому здійснювати догляд за поверхнею буде не складніше, ніж протерти кухонний стіл.

Використовуючи сенсорне управління, можна задавати параметри роботи конфорок, встановлювати один із 9-ти рівнів потужності, вмикати блокування або ж таймер.

Продумана система безпеки

Обидві моделі I 6 FW і I 6 FB оснащені індикатором залишкового тепла, який завжди підкаже, чи охолола конфорка. Завдяки цьому ризик випадково обпектися значно знижується.

Сенсор наявності посуду Pan Sensor дозволить не тільки заощадити електроенергію, але й також захистить неуважних господарів від опіків. Якщо посуд знято з конфорки, система автоматично відключить нагрівання.

Щоб діти не змогли збити встановлені налаштування або випадково включити варильну поверхню, виробник передбачив функцію блокування. Використовуйте її за необхідності, і вам не доведеться постійно тримати плиту в полі зору.

Крім технологічної досконалості, індукційні варильні панелі I 6 FW і I 6 FB від Günter & Hauer мають елегантний дизайн. Залежно від оформлення кухні, ви можете обрати чорну або ж білу модель, яка гармонійно підкреслить стиль інтерʼєру. 

Оберіть сучасну варильну поверхню від Günter & Hauer – зробіть свій побут простішим!