Статті

Статті

Шафа для вина WK 018 A від Günter & Hauer – сучасна відповідь кращим винним погребам

13.11.2017 Статті

У лінійці різноманітних шаф для вина від Günter & Hauer модель WK 018 A давно займає почесне місце і ось чому…

Якщо ви шукаєте компактну, технологічно досконалу та надійну техніку – обов’язково зверніть увагу на ось цей варіант.

Шафа для вина WK 018 A – це універсальна модель, яка гармонійно впишеться у будь-який сучасний інтер’єр. Невеликі габарити дозволяють встановити її як у невеличкій житловій квартирі або ж приватному будинку, так і в робочому кабінеті. Незважаючи на компактність, техніка досить містка: на полицях для вина можна вільно розмістити до 18 пляшок. Головні ж переваги моделі приховуються у її характеристиках.

Ідеальні умови для збереження смаку вина

Модель WK 018 A відноситься до кліматичних шаф для вина, які підтримують оптимальні параметри температури і вологості. Вона має 1 температурну зону, що дозволяє гарантувати ідентичні умови для зберігання та дозрівання напою, розміщеного на різних рівнях. Високоточна система контролю не допустить відхилення температури більш ніж на 0,5 °С.

Гарантією стабільної атмосфери всередині шафи для вина є також «система водоспадної вологості», що заснована на безперервному випаровуванні. Конвекційна система вентиляції забезпечить постійний приплив свіжого повітря, виключаючи появу неприємного запаху або цвілі.

Абсолютний спокій для правильного дозрівання напою

Однією з умов збереження смаку вина є повна нерухомість пляшок. Навіть найменша вібрація може стати причиною зміни смакових якостей. Встановивши у моделі WK 018 A антивібраційний компресор, компанія Günter & Hauer вирішила цю проблему.

Захистити вміст шафи для вина від ультрафіолету допомагають спеціальні тоновані дверцята. Вони забезпечують відмінний огляд полиць, при цьому виключають вплив світла на процес дозрівання або зберігання напою.

Управління та контроль на вищому рівні

Шафа для вина має дисплей, який дозволяє контролювати температуру всередині в поточний момент – у режимі реального часу. Ви можете бути впевнені, що вино зберігається у правильних умовах і не зіпсується через збій налаштувань. Просте кнопкове управління дозволить вам задати температуру від +5 до +18 градусів.

Елегантний дизайн і відмінна презентація пляшок

Корпус WK 018 A виконаний із нержавіючої сталі, що є гарантією довговічності та простого догляду. Такій техніці не страшна вологість або механічні пошкодження: навіть через кілька років вона буде мати презентабельний зовнішній вигляд. Можливість вбудовування дозволяє вам самостійно обирати місце установки в залежності від дизайну і планування приміщення.

Щоб ви могли продемонструвати свою колекцію вина, в моделі WK 018 A передбачена ефектна підсвітка. Вона підкреслить шляхетність напою і дозволить без значних зусиль ознайомитись зі змістом етикетки.

Шафа для вина WK 018 A – це проста, доступна і технічно продумана модель, яка може стати прикрасою будь-якого приміщення. Зберігаючи смак ваших улюблених вин, вона дозволить насолоджуватися життям у всіх його проявах.