Статті

Статті

Варильна поверхня CF 646 від Günter & Hauer: французький стиль і німецька надійність

28.11.2017 Статті

Електрична варильна поверхня CF 646 впевнено завойовує популярність серед споживачів

Покупців приваблює незмінна німецька якість і функціональність нової моделі від Günter & Hauer.

Варильна панель CF 646 – це проста і економічна модель, яка відповідає всім вимогам, що пред’являються до якісної техніки. Стильна, безпечна і зручна в управлінні – вона підходить всім, хто цінує мінімалізм у кращому його прояві.

Сенсорний дисплей – управління в пару дотиків

Ця варильна поверхня від Günter & Hauer оснащена сенсорною панеллю, яка дозволяє легко задавати параметри роботи. Торкаючись потрібних клавіш, можна вибрати оптимальний рівень потужності з 9-ти запропонованих, встановити блокування або ж таймер. Одного лиш погляду на дисплей з підсвіченими значками буде достатньо, щоб оцінити правильність налаштувань.

Міцна склокерамічна панель Euro Kera

Склокерамічна основа для CF 646 збирається на заводі кращого французького виробника Euro Kera, який випускає свою продукцію з 1992 року. Його репутація гарантує незмінну міцність поверхні, стійкість до механічних пошкоджень, а також насиченість кольору протягом усього терміну експлуатації.

Запорукою таких якостей є унікальна технологія виготовлення: спочатку скло «вариться» при екстремально високій температурі, потім неодноразово відпалюється, охолоджується при кімнатній температурі і піддається процесу керамізації. У результаті отримують міцний матеріал, який:

  • відзначається естетичним глянцем;
  • швидко нагрівається;
  • передає тепло направлено вгору, а не по всій поверхні;
  • не боїться перепадів температур;
  • швидко охолоджується після припинення подачі живлення.

Такі характеристики стануть запорукою збереження зовнішнього вигляду техніки протягом багатьох років.

Система захисту на вищому рівні

Варильна панель CF 646 оснащена індикатором тепла, який вчасно попередить про те, що конфорка ще не охолола. Завдяки цьому, ризик обпектися зводиться до мінімуму.

Для того, щоб попередити втручання дітей в управління або запобігти випадковому скиданню налаштувань, передбачена функція блокування. Натискання потрібної комбінації клавіш дає впевненість у тому, що страва не буде зіпсована, а діти залишаться в безпеці.

Про захист самої техніки подбає функція попередження перегрівання. Якщо такий ризик виникне, панель автоматично вимкнеться.

Догляд, який не потребує надто багато часу

Монолітність поверхні робить догляд за нею елементарним. Вам не доведеться перейматися чищенням рельєфних ділянок або ж довго приводити до ладу кожен виступаючий елемент. Досить за необхідності протирати панель м’якою тканиною із неабразивними миючими засобами, щоб вона завжди сяяла чистотою.

Варильна панель CF 646 від Günter & Hauer – це найкраще поєднання розумної ціни та необхідних параметрів. Обираючи її, ви отримаєте якісну техніку з оптимальними характеристиками.