Новини

Новини

MARGARETTE W: білосніжна острівна витяжка Günter & Hauer

01.02.2022 Новини

Циліндрична острівна кухонна витяжка MARGARETTE W Günter & Hauer являє собою ідеальне поєднання стилю та функціональності.

Ця модель класичного ідеально білого кольору, виконана в ультрасучасному мінімалістичному дизайні, виглядає вишукано та неповторно. MARGARETTE W здатна максимально ефективно та швидко очистити повітря в кухонному приміщенні, створивши ідеальний мікроклімат навіть на просторій кухні.

Основною перевагою MARGARETTE W є її універсальність: витяжку можна встановити в будь-якому зручному для користувача місці кухні безпосередньо над варильною поверхнею, що дозволяє вільно експериментувати з плануванням кухонного інтер’єру.

Дана модель оснащена потужним (270 Вт), надійним та практично безшумним (рівень шуму ~ 52 дБ) двигуном, який забезпечує комфортну продуктивність (760 куб.м/год).

Просте, зручне та надійне електронне управління MARGARETTE W дозволяє з легкістю налаштувати всі необхідні параметри та забезпечує елементарне керування.

Витяжка має 3 швидкісні режими, що дозволяє налаштувати роботу MARGARETTE W відповідно до інтенсивності приготування їжі.

Модель укомплектована знімним алюмінієвим жировим фільтром. Він легко знімається, а також елементарно встановлюється на місце після очищення під струменем теплої проточної води або за допомогою посудомийної машини.

Яскраве освітлення варильної поверхні та простору навколо неї здійснюється за допомогою LED ламп (2х1 Вт). Це освітлення відрізняється високою економічністю та тривалим терміном служби. Воно може включатися і відключатися незалежно від роботи витяжки, що дозволяє використовувати його як додаткове джерело досить яскравого світла на кухні.

Функціональна, ергономічна та надійна острівна кухонна витяжка MARGARETTE W гарантує ефективне очищення повітря, створюючи максимально комфортну атмосферу на кухні. Ця естетична лаконічна модель завдяки витонченій геометричній формі та білому кольору має всі шанси стати головним стильним акцентом у дизайні будь-якого сучасного кухонного інтер’єру.