Новини

Новини

WK 110 D Günter & Hauer — колекція вин в абсолютному спокої

20.12.2021 Новини

Шафа для вина на 110 пляшок

Стильна шафа для вина WK 110 D Günter&Hauer гарантовано забезпечить ідеальні умови для збереження неповторних смакових якостей та бездоганного зовнішнього вигляду різноманітних сортів вин завдяки широким функціональним можливостямдля правильного та тривалого зберігання цього благородного напою.

Ця модель може вмістити 110 пляшок вина на передбачених для цього десяти висувних дерев’яних полицях.

WK 110 D виконана в чорному кольорі. Дверцята шафи оснащені міцним склопакетом, рама та ергономічна ручка виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Завдяки стильному дизайну ця шафа для вина зможе помітно прикрасити будь-який інтер’єр. Склопакет має спеціальне покриття, яке надійно захищає вино від ультрафіолету. Це дозволяє повністю виключити вплив сонячного світла на процес зберігання напою, тим самим забезпечуючи оптимальні умови.

Шафа для вина оснащена зручною та естетичною панеллю управління, розташованою всередині — в центральній частині. З її допомогою можна легко встановити необхідні параметри, які будуть відображені на двох інформативних дисплеях. Дисплеї надають інформацію про те, за яких умов зберігаються вина в даний момент.

Особливістю WK 110 D є наявність двох незалежних температурних зон, що дозволить створити найбільш сприятливі умови для зберігання вин різних сортів (адже для різних сортів потрібні різні умови зберігання). Ця модель з двома температурними зонами дозволяє підтримувати 2 різні температурні режими одночасно: від +5 °C до +10 °C та від +10 °C до +18 °C.

Система охолодження Frost Free, що використовується в WK 110 D, дозволяє виключити розморожування (відбувається автоматично), так як лід, що утворюється на задній стінці, тане і стікає в спеціальну ємність, а потім випаровується.

Завдяки антивібраційній системі компресора нейтралізуються вібрація та шум, які можуть несприятливо вплинути на вино — всі пляшки перебувають в абсолютному спокої. Плюс до цього, шафа для вина працює практично безшумно.

Завдяки вологості, що постійно підтримується на рівні 65% (±5%), WK 110 D забезпечує ідеальні умови для зберігання вин. Це дозволяє зберегти еластичність пробок, попередивши їхнє пересихання.

Застосування конвекційної системи вентиляції у цій моделі створює оптимальні умови для якісного та тривалого зберігання вин.

Наявність вугільного фільтра дозволяє очистити повітря всередині шафи для вина від непотрібних домішок і запахів та забезпечити найкращу якість повітря протягом тривалого часу.

Ефективне LED освітлення синього кольору забезпечує рівномірне освітлення всього внутрішнього простору та є дуже економічним.

Кліматичний клас N-ST гарантує, що WK 110 D буде безвідмовно працювати при температурі навколишнього середовища від +16 °C до +38 °C.

Для запобігання випадковому небажаному доступу до шафи (наприклад, дітей) ця модель оснащена спеціальним замком, який дозволяє закрити на ключ скляні дверцята.

Беззаперечною перевагою моделі є те, що WK 110 D може бути як окремим предметом інтер’єру, так і бути вбудованою в меблі. Всі полиці для зберігання вин можна повністю висувати та змінювати їх розташування (наприклад, якщо потрібно розмістити пляшки більшого розміру). Для зручності використання шафа для вина обладнана регульованими ніжками.

Ця модель забезпечує максимально комфортні умови для тривалого зберігання, а також для правильного охолодження вин перед безпосередньою подачею.

Шафа для вина WK 110 D Günter & Hauer є незамінною помічницею справжніх поціновувачів вина, адже гарантує тривале професійне зберігання благородного напою.